Komisja Rewizyjna

Poniższa tabela ilustruje skład osobowy dotychczasowych kadencji Komisji Rewizyjnej Stowarzysznia.

Data od Data do Funkcja Imię Nazwisko
2007-07-30 2008-05-19 Komisja Rewizyjna Arkadiusz Kamiński
2007-07-30 2008-05-19 Komisja Rewizyjna Stanisław Kryda
2007-07-30 2008-05-19 Komisja Rewizyjna Andrzej Lenard
2008-05-19 2008-11-06 Komisja Rewizyjna Arkadiusz Kamiński
2008-05-19 2008-11-06 Komisja Rewizyjna Stanisław Kryda
2008-05-19 2008-11-06 Komisja Rewizyjna Andrzej Lenard
2008-11-06 2009-03-19 Komisja Rewizyjna Piotr Rawiński
2008-11-06 2009-03-19 Komisja Rewizyjna Stanisław Kryda
2008-11-06 2009-03-19 Komisja Rewizyjna Andrzej Lenard
2009-03-19 2010-03-18 Komisja Rewizyjna Piotr Rawiński
2009-03-19 2010-03-18 Komisja Rewizyjna Stanisław Kryda
2009-03-19 2010-03-18 Komisja Rewizyjna Justyna Olkucka
2010-03-18 2010-09-28 Komisja Rewizyjna Piotr Rawiński
2010-03-18 2010-09-28 Komisja Rewizyjna Stanisław Kryda
2010-03-18 2010-09-28 Komisja Rewizyjna Justyna Olkucka
2010-09-28 2011-03-17 Komisja Rewizyjna Piotr Rawiński
2010-09-28 2011-03-17 Komisja Rewizyjna Stanisław Kryda
2010-09-28 2011-03-17 Komisja Rewizyjna Aldona Dyrka
2011-03-17 2012-03-20 Komisja Rewizyjna Paulina Gmaj
2011-03-17 2012-03-20 Komisja Rewizyjna Andrzej Tabaka
2011-03-17 2012-03-20 Komisja Rewizyjna Aldona Dyrka
2012-03-20 2013-03-23 Komisja Rewizyjna Paulina Gmaj
2012-03-20 2013-03-23 Komisja Rewizyjna Marta Linhardt - Lenartowska
2012-03-20 2013-03-23 Komisja Rewizyjna Aldona Dyrka
2013-03-23 2014-03-20 Komisja Rewizyjna Iwona Zawistowska
2013-03-23 2014-03-20 Komisja Rewizyjna Magdalena Ścibor
2013-03-23 2014-03-20 Komisja Rewizyjna Aldona Dyrka
2014-03-20 2015-03-25 Komisja Rewizyjna Iwona Zawistowska
2014-03-20 2015-03-25 Komisja Rewizyjna Magdalena Ścibor
2014-03-20 2015-03-25 Komisja Rewizyjna Aldona Dyrka
2015-03-25 2016-03-23 Komisja Rewizyjna Iwona Zawistowska
2015-03-25 2016-03-23 Komisja Rewizyjna Magdalena Ścibor
2015-03-25 2016-03-23 Komisja Rewizyjna Aldona Dyrka
2016-03-23 bieżąca kadencja Komisja Rewizyjna Andrzej Tabaka
2016-03-23 bieżąca kadencja Komisja Rewizyjna Iwona Zawistowska
2016-03-23 bieżąca kadencja Komisja Rewizyjna Magdalena Ścibor